به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    جمعه 04 اسفند 1396

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 48
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

7. قیمت و کیفیت ترجمه

تعداد بازدید : 11641

قیمت و کیفیت ترجمه


قیمت ترجمه

قیمت ترجمه بر مبنای نرخنامه های مصوب تعیین و در پنجره اطلاعیه ها (قیمت و کیفیت ترجمه) اعلام می شود. در عین حال کاربران گرامی نیز می توانند پس از قیمت گذاری پیشنهادات خود در خصوص قیمت و زمان ترجمه را ایمیل نمایند تا در صورت امکان تعدیلات لازم در این باره اعمال شود.

 

کیفیت ترجمه

مراحل ذیل در ارتباط با ترجمه مناسب فایل های ارسالی از سوی کاربران اعمال می شود:

الف - ترجمه حرفه ای

ب- تایپ

ج- کنترل (به منظور تصحیح غلط های تایپی و درج تصاویر و فرمول ها)

د- ویراستاری (به منظور ویرایش و ارائه ترجمه ای روان، سلیس، قابل درک و دقیق)

 

تذکر1: برخی از سایت های ترجمه اقدام به رتبه بندی ترجمه بر مبنای طلایی / نقره ای / برنزی نموده و با توجه به این رتبه بندی (حتی با قید فوریت زمانی) قیمت های مضاعفی را مشخص نموده اند. لازم به ذکر است در فن ترجمه و تعریف دقیق آن هرگز چنین تقسیم بندی خاصی لحاظ نشده است و صرفا ترجمه تحت عنوان «فن برگردان مناسب و قابل فهم متن از زبان مبدا به زبان مقصد» بیان شده است. مثال: «صنعت و هنر ترجمه یا برگردان کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آنها در زبانی دیگر (زبان مقصد) را بر عهده می‌گیرد» (نقل از بخش ترجمه سایت ویکی پدیا). برای پرهیز از ارائه یک نگاه اقتصادی مقیدتر به مقوله ترجمه، ضمن احترام به سایت های همکار، سایت ایران ترجمه با توجه به هدف خود یعنی عرضه ترجمه های حرفه ای مناسب با قیمتی معقول از این خط مشی فاصله گرفته است و صرفا قیمت های اعلامی به معنای عرضه ترجمه ای درست با نگارشی مطلوب و در عین حال تخصصی در رشته های مشخص شده است. 

گواه این مورد انتشار بیش از 4000 عنوان مقاله و کتاب ترجمه شده در خلال بیش از یک دهه فعالیت این سایت است. کاربران گرامی می توانند با رجوع به هر یک از رشته های مشخص شده در سایت، چکیده ترجمه های انجام شده را مطالعه نموده و خود قضاوت نمایند.


تذکر2: سعی سایت ایران ترجمه ارائه بهترین کیفیت با بهترین نحوه نگارش و ساده ترین حالت بیان موضوع می باشد. در حقیقت هدف سایت در این زمینه حاصل آوردن رضایت کامل مشتری است.

 

تذکر3: قیمت ترجمه برحسب انتخاب انواع مشارکتی و انحصاری متغیر است.برای اطلاع از تفاوت این دو نوع لینک ذیل را مشاهده فرمائید:

مشارکتی دربرابر انحصاری

 

برای مشاهده اطلاعات کامل و تصویری راهنمای سایت لطفا فایل ذیل را دانلود فرمائید.

http://irantarjomeh.com/Irantarjomeh-Guide.pdf

 

تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5311
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4589
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 4909
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3199

تبلیغات کاربران