به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    پنجشنبه 03 خرداد 1397

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 26
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

4. شارژ کیف پول در سایت ایران ترجمه

تعداد بازدید : 12725

شارژ کیف پول الکترونیک شما در سایت ایران ترجمه


برای انجام امور ذیل لازم است تا کیف پول الکترونیک خود در سایت ایران ترجمه را شارژ نمائید:


الف – خرید مقاله های آماده

ب- پرداخت وجه ترجمه

ج- مشاهده بخش «ادامه مطلب» در صفحه جزئیات


موجودی کیف پول خود را می توانید از منوی کاربر – کیف پول مشاهده کنید. با شارژ کیف پول و تایید آن توسط اپراتور سیستم مبلغ شارژ شده به کیف پول شما اضافه می شود.

 

نحوه شارژ کیف پول


با ثابت نگه داشتن ماوس بر روی کیف پول دو گزینه آن یعنی «شارژ / گزارش» و «گزارش استفاده»  نشان داده می شود:

با کلیک ماوس بر «شارژ / گزارش»  پنجره پرداخت و گزارش پرداخت های شما باز می شود.

این پنجره به دو قسمت تقسیم می شود. قسمت پایین این پنجره یعنی بخش «گزارش شارژ کیف پول» نشان دهنده سوابق شارژ کیف پول الکترونیک شما می باشد. با کلیک بر روی «جزئیات پرداخت» می توانید اطلاعات مرتبط با شارژ در یک تاریخ خاص را ملاحظه کنید.


برای شارژ کیف پول الکترونیک سه گزینه وجود دارد:


الف- «پرداخت از طریق درگاه پرداخت - با استفاده از کارت بانکهای عضو شتاب (درگاه بانک صادرات)» 

ب -  «پرداخت از طریق درگاه پرداخت - با استفاده از کارت بانکهای عضو شتاب (درگاه بانک پارسیان)» و

ج-   « واریز به حساب».

 

الف و ب - پرداخت از طریق درگاه های پرداخت با استفاده از کارت بانکهای عضو شتاب (درگاه پرداخت)


در صورتی که می خواهید از طریق درگاه پرداخت با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب (کلیه کارت های بانک های مختلفی طرف قرارداد سیستم شتاب / شاپرک) کیف پول الکترونیک خود را شارژ کنید (پرداخت آنلاین – حتی در منزل) از این گزینه استفاده نمائید.


در ابتدا یکی از درگاه های پرداخت موجود (صادرات / پارسیان) را انتخاب کنید.


با انتخاب این گزینه پنجره ای باز شده که شامل کد فاکتور و مبلغ است. مبلغ مورد نیاز برای شارژ کیف پول الکترونیک خود را مشخص کرده و کلید پرداخت را کلیک کنید. با کلیک بر روی این کلید اطلاعات به بانک آنلاین طرف قرارداد با سایت (بانک صادرات / پارسیان بسته به انتخاب درگاه پرداخت) ارسال شده و پنجره پرداخت امن بانک مربوطه گشوده می شود.


تذکر1: اطلاعات کامل چگونگی کار با سیستم پرداخت در فایل راهنمای کامل تصویری سایت که لینک آن ذیلا ارائه شده است قابل مطالعه است.


تذکر2: در صورتی که اطلاعات وارده صحیح باشند و کل عملیات را تا آخر بدرستی و بدول مشکل انجام داده باشید و ضمنا موجودی کافی در حسابتان وجود داشته باشد پرداخت با موفقیت تکمیل شده و پیام «مبلغ ... ریال با موفقیت دریافت شد» مشاهده خواهد شد.

در غیر این صورت پیام های دیگری بر حسب نوع مشکل نشان داده خواهد شد که نشان دهنده عدم موفقیت در پرداخت است. در این صورت پرداختی انجام نشده و در صورت کسر از حسابتان مبلغ قاعدتا به حساب شما از سوی بانک عودت می شود. در این زمینه سایت ایران ترجمه هیچگونه مسئولیتی ندارد.


پس از تکمیل فرآیند پرداخت آنلاین (یعنی پس از آنکه پیام «مبلغ ... ریال با موفقیت دریافت شد» مشاهده گردید) در حدود 10 دقیقه طول می کشد تا اطلاعات پرداختی از سوی بانک به سایت ایران ترجمه منتقل شود. بعد از گذشت این زمان و با تایید دریافت وجه، اپراتور سایت مبلغ پرداختی را تایید نموده و در نتیجه مبلغ پرداخت شده به کیف پول الکترونیک شما اضافه می شود.


تدکر3: در صورتی که عملیات پرداخت با موفقیت انجام شده باشد و زمان فوق نیز سپری گردیده ولی هنوز کیف پول شما بواسطه شلوغی کار اپراتور سیستم شارژ نشده است و برای خرید عجله دارید می توانید با شماره موجود در بخش «تماس با ما» تماس گرفته و شارژ خود را پیگیری کنید.


توجه: لازم به ذکر است که پس از شارژ کیف پول می توانید اقدام به استفاده از آن جهت پرداخت وجه ترجمه خریداری شده یا دیگر خدمات ارائه شده در این وب سایت نمائید.

 

تدکر4: در صورتی که پرداخت آنلاین از طریق یکی از درگاه های پرداخت موجود با مشکل روبرو شد می توانید از درگاه پرداخت دیگر استفاده کنید. در عین حال امکان واریز بحساب نیز بشرح ذیل وجود دارد.

 

 

ج- واریز به حساب


در صورتی که واریز به حساب را انتخاب کنید، لازم است که در ابتدا مبلغ مورد نظر خود را از طریق یکی از روش های ذیل بحساب سایت ایران ترجمه واریز نموده و سپس اطلاعات واریزی خود را در این قسمت ثبت کنید:


الف - اینترنت - بانک 

ب -   موبایل - بانک

ج  -   یا هر نوع قابلیت پرداخت آنلاین دیگری که در اختیار دارید و یا

د  -   واریز مستقیم بحساب (از طریق رجوع به بانک، عابر بانک / خود پرداز)

 

برای مشاهده شماره حساب بانکی سایت ایران ترجمه و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک ذیل رجوع کنید:


شماره حساب بانکی سایت ایران ترجمه 


در نهایت در این قسمت اطلاعات پرداخت شده خود را تکمیل نموده تا پس از تایید آن مبلغ به کیف پول الکترونیک شما اضافه شود.


تذکر4: اطلاعات کامل چگونگی نحوه ثبت اطلاعات واریز بحساب در فایل راهنمای کامل تصویری سایت که لینک آن ذیلا ارائه شده است قابل مطالعه است.


تذکر5: شارژ کیف پول از این طریق زمان برتر (هم برای شما و هم برای اپراتور سایت به منظورتایید مبلغ واریزی) می باشد. تا حد امکان سعی شود از بند الف یعنی «پرداخت از طریق درگاه های پرداخت موجود با استفاده از کارت بانکهای عضو شتاب» استفاده نمائید.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل و تصویری راهنمای سایت لطفا فایل ذیل را دانلود فرمائید.


http://irantarjomeh.com/Irantarjomeh-Guide.pdf

 

تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5600
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4853
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 5194
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3466

تبلیغات کاربران