به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    جمعه 04 اسفند 1396

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 50
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

1. مقدمه - راهنمای قدم به قدم سایت ایران ترجمه

تعداد بازدید : 12546

مقدمه ای بر سایت ایران ترجمه


با استعانت از پروردگار متعال سایت ایران ترجمه به منظور ارائه خدمات تخصصی ترجمه علمی و دانشگاهی به کاربران و پژوهشگران گرامی و عرضه مقاله های ترجمه شده در رشته های مختلف در خدمت جامعه علمی و دانشجویان گرامی فارسی زبان می باشد.


در این راستا این وب سایت اقدام به عرضه هزاران مقاله علمی ترجمه شده دانشگاهی برای استفاده برحسب قواعد دانشگاهی در محیط های مختلف علمی- پژوهشی نظیر کنفرانس ها، فروم ها، مباحث علمی و کمک آموزشی و دیگر مولفه های مرتبط نموده است.


مقالات گردآوری شده در این سایت برحسب موارد فوق الذکر صرفا برای استفاده شخصی (علمی – پژوهشی) مد نظر است و کاربران برحسب تعهد مشخص شده به هنگام «عضویت» مقید به رعایت کلیه قوانین مرتبط می باشند.


مالكيت معنوي مقاله هاي مندرج تنها متعلق به سايت ايران ترجمه مي‌باشد. در عین حال، اشخاص حقيقي و حقوقي یا رسانه ها و وب سایت های دیگر مي‌توانند به شرط ذكر منبع و لینک به سایت ایران ترجمه (www.irantarjomeh.com) از بخش های منتشره مجانی این مقالات و یا فرهنگ های لغات مندرج در اين وب سايت استفاده نمايند.


اطلاعات درج شده در این منو راهنمای موجز و منفک شده استفاده از بخش های ضروری سایت ایران ترجمه می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل و تصویری راهنمای سایت ایران ترجمه لطفا فایل ذیل را دانلود فرمائید.

 

http://irantarjomeh.com/Irantarjomeh-Guide.pdf

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به ایمیل ذیل ارسال کنید:

irantarjomeh@yahoo.com


تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5311
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4589
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 4909
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3199

تبلیغات کاربران