ایران ترجمه - تقاضای جستجوی متعدد مقاله انگلیسی
به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    شنبه 04 فروردين 1397

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 39
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

جزئیات مقاله

تعداد بازدید این مقاله : 424


تاریخ انتشار مقاله :

مدیر گروه / مترجم : محمد گلشن مقدم
کدترجمه: SRV-27  
گروه: ->_ خدمات ویژه
نام فارسی: تقاضای جستجوی متعدد مقاله انگلیسی
نام انگلیسی: Request for several English text searching
تعداد صفحات فارسی: تعداد صفحات انگلیسی:
قیمت:200,000 ريال سال: انتشارات:
مرجع فارسی:
مرجع انگلیسی:
دسته بندی: مقاله كامل توضیحات:
وب سایت: کشور:
کلمات کلیدی: جستجوی متعدد مقاله انگلیسي:

شرح مقاله:

 

سرویس جستجوی مقاله های متعدد انگلیسی


لطفا بعد از پرداخت وجه فوق (قابل پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب حتی در منزل) از طریق سیستم پیامها در منوی کاربر عنوان مقاله ای که می خواهید جستجو شود را به فارسی برای ما ارسال نمائید.

 

یادآوری می شود در این سرویس حدود ده مقاله از یک موضوع خاص در بین مقالات واجد شرایط  جستجو، انتخاب و ارسال می شود. زمان تحویل مقاله ها حداکثر 24 ساعت پس از واریز وجه و مشخص نمودن عنوان فارسی مقاله می باشد. لطفا به راهنمای خرید آنلاین و راهنمای شارژ کیف پول رجوع فرمائید.

 

ضمنا این سرویس صرفا جستجو را شامل می شود و در صورتی که خواستار ترجمه یکی از این فایل ها می باشید باید فایل مربوطه را از طریق گزینه «ارسال متن برای ترجمه» واقع در بالای منوی کاربری (اینباکس فیروزه ای رنگ) برای ما ارسال داشته تا قیمت و زمان ترجمه مشخص گردد.

 

لازم بذکر است سرویس جستجو صرفا بر مبنای عنوان یا تیتر فارسی مقاله مشخص شده از سوی کاربران است (مثل: «نانوتکنولوژی»، «سیمان سبز»، «الگوریتم مسیریابی»، ...). عنوان مقاله همانند مثال های فوق صرفا می بایست شامل یک یا چند کلمه کلیدی باشد. بنابر این جستجو با توجه به این کلمات کلیدی انجام شده و به هیچ عنوان دربردارنده یک مقاله خاص، کتاب خاص، نویسنده خاص، انتشارات خاص، سال خاص، یا دیگر پارامترهای محدوده کننده همانند داشتن پرسشنامه و ... نمی باشد.

 

تذکر: 

الف- در جستجو سعی در یافتن مقاله از سایت های معتبر علمی می شود و در صورت عدم دسترسی یا عدم وجود مقاله خاص سایت های دیگر بترتیب جستجو می شوند.  

 

ب- در جستجو سعی در یافتن کلید واژه مورد نظر می شود. در صورتی که مقاله ای در باره کلید واژه خاص یافت نشد، موارد مشابه یا نزدیک به آن حسب موارد لیست شده در صفحه موتور جستجو انتخاب و ارائه می شوند. 

 

ج- هیچ شرطی در جستجو قابل قبول نیست. بطور مثال از یک سایت خاص / یا کشور خاص باشد / باید پرسشنامه داشته باشد / مطالعه موردی باشد /  از نویسنده یا انتشارات خاص باشد / مشخصه خاصی داشته باشد / و ...


د- با توجه به  الگوریتم های جستجو، سایت ایران ترجمه هیچگونه تضمینی در خصوص محتوا، کمیت و کیفیت فایل ها یا میزان تخصصی بودن آنها نمی دهد.

 

ه - بر حسب الگوریتم جستجو «عنوان فایل» با توجه به کلمات کلیدی در ابتدا جستجو شده و متعاقبا در صورت عدم وجود کلمات کلیدی در عنوان فایل، یا عدم کفایت تعدادی، محتویات داخل فایل مورد جستجو قرار می گیرد. 
مقالات مرتبط

تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5424
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4696
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 5022
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3307

تبلیغات کاربران