ایران ترجمه - کوپلیمرهای آنیلین و نیتروآنیلین ها بخش 2. خواص فیزیکوشیمیایی
به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    يكشنبه 30 ارديبهشت 1397

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 33
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

جزئیات مقاله

تعداد بازدید این مقاله : 475


تاریخ انتشار مقاله :

مدیر گروه / مترجم : دكتر حسين دشتي
کدترجمه: CHM-2-12
گروه: شیمی->شیمی مواد
نام فارسی: کوپلیمرهای آنیلین و نیتروآنیلین ها بخش 2. خواص فیزیکوشیمیایی
نام انگلیسی: Copolymers of aniline and nitroanilines Part II. Physicochemical properties
تعداد صفحات فارسی: 37 تعداد صفحات انگلیسی: 11
قیمت:180000 ريال سال: 2001 انتشارات: الزوير
مرجع فارسی: شیمی و فیزیک مواد دپارتمان شیمی، دانشگاه ملی ایوان فرانکو؛ انستیتو فیزیک و مکانیک علوم، اکراین دپارتمان شیمی و مرکز تحقیقات مواد، دانشگاه ایالتی نیویورک، بینگهمتون، ایالات متحده دپارتمان شیمی، دانشگاه گدانسک، لهستان الزویر
مرجع انگلیسی: Materials Chemistry and Physics; Chemical Department, Ivan Franko National University, Ukraine Chemistry Department and Materials Research Center, State University of New York at Binghamton, Binghamton, NY, USA ; Karpenko Physics and Mechanics Institute
دسته بندی: مقاله كامل توضیحات:
وب سایت: کشور: ایالات متحده، اکراین، لهستان
کلمات کلیدی: کوپلیمر, اسپکتروسکوپی مادون قرمز, پلیمریزاسیون اکسایشی, پلی آنیلین, اسپکتروسکوپی رامان, Co-polymer, Infrared spectroscopy, Oxidative polymerization, Polyaniline, Raman spectroscopy:

شرح مقاله:

 

«مختصر شده همین مقاله فقط با پنج هزار تومان - کلیک کنید»

 

کوپلیمرهای آنیلین و نیتروآنیلین ها بخش2. خواص فیزیکوشیمیایی

 

فهرست مطالب

چکیده

1- مقدمه

2- بخش تجربی

3- نتایج

4. نتیجه گیری 

 

چکیده

ساختار محصول واکنش چند تراکمی عرضی آنیلین و اورتو- آنیلین در محلول آبی 1M از HCl با استفاده از 0.11M (NH4)2S2O8  به عنوان اکسیدان، به وسیله اسپکتروسکوپی مادون قرمز و رامان با استفاده از آنالیزهای عنصری و گرما وزن سنجی مورد بررسی قرار گرفته است. محتملترین ساختار محصول (جزء چهار زنجیری با اتصال «سر به دم» واحدهای مونومری) ارائه شده است. این جزء با استفاده از شیمی کوانتومی مدل بندی شده و، در توافق با نتایج تجربی، می تواند به عنوان امرالدین با نه بیشتر از 25% سطح اکسایش توصیف شود. محصولات سنتز شده به عنوان الکترودهای مثبت در یک جفت با الکترود منفی Mg مورد استفاده قرار می گیرند.

...

 

واژگان کلیدی: کوپلیمر، اسپکتروسکوپی مادون قرمز، پلیمریزاسیون اکسایشی، پلی آنیلین، اسپکتروسکوپی رامان

 

1- مقدمه

کشف پلیمرهایی که دارای رسانایی الکتریکی هستند و در آنها، به عنوان یک قاعده، سیستمی یا پیوندهای - sو -p متناوب وجود دارد، رویداد برجسته ای شده است زیرا ظهور و توسعه مسير اصلي جدید محققین علمی را سبب شده است. پلیمرهای رسانای الکتریکی، از یک طرف، انعطاف پذیری و پلاستیسیته دارند و از طرف دیگر رسانایی الکتریکی بالایی دارند. موقعیت ممتاز آنها در میان فهرست بزرگی از مواد دارای منشاء آلی و معدنی، فرض آنها به عنوان مواد «استراتژیک»، به منظور بررسی های زیاد در آزمایشگاههای دانشگاهی و صنعتی را امکانپذیر ساخته است[3]. آنها زمینه ای را برای کاربردهای مختلف مانند الکترونیک مولکولی، تجمع انرژی، بیوشیمی، داروسازی و غیره فراهم کرده اند. در میان مواد رسانای الکتریکی، پلی آنیلین موقعیت خاصی را اشغال می کند زیرا می تواند در اثر مشارکت پروتونها در سنتز و واکنش کاهش این ماده در محلول آبی تولید شود [2و3].

...

 

مقالات مرتبط

تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5595
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4850
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 5189
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3464

تبلیغات کاربران