ایران ترجمه - نوع مالکيت بانک و ارتباطات بانکداري
به سایت ایران ترجمه خوش آمدید . Welcome To Irantarjome    دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

منوی کاربری

:نام کاربری
:کلمه عبور


عضویت

گروه مقالات

بازکردن | بستن

کاربران آنلاین

کاربران مهمان : 26
کاربر تعداد بازدید

آمار سایت

جزئیات مقاله

تعداد بازدید این مقاله : 466


تاریخ انتشار مقاله :

مدیر گروه / مترجم : محمد گلشن مقدم
کدترجمه: ACC-4-6 مقاله های آماده ترجمه
گروه: حسابداری->آماده ترجمه/ انتشار
نام فارسی: نوع مالکيت بانک و ارتباطات بانکداري
نام انگلیسی: Bank ownership type and banking relationships
تعداد صفحات فارسی: تعداد صفحات انگلیسی: 26
قیمت:1980000 ريال سال: 2008 انتشارات: الزوير
مرجع فارسی: ژورنال مالي، بانك جهاني، الزوير
مرجع انگلیسی: J. Finan. Intermediation; Board of Governors of the Federal Reserve System, Washington, DC , USA; Wharton Financial Institutions Center, Philadelphia, , USA; Development Research Group, The World Bank, Washington, DC , USA; d Wolfson College, University
دسته بندی: مقاله كامل توضیحات: زمان مورد نياز براي ترجمه: 2 هفته
وب سایت: کشور: ايالات متحده - انگلستان
کلمات کلیدی: بانکها , خط مشي هاي دولتي, بين المللي Banks, Government policies, International:

شرح مقاله:

مقاله : آماده ترجمه

فرآیند اتمام ترجمه، تایپ، کنترل و ویراستاری کامل این مقاله بعد از خرید اعمال شده و مقاله ظرف مدت یک هفته تحویل خواهد شد.

 

نوع مالکيت بانک و ارتباطات بانکداري

چکيده

در اين مقاله، ما نسبت به اعمال فرمولاسيون و فرضيه هاي آزمايشي در خصوص نقش نوع مالکيت بانک - خارجي، مالکيت دولتي و بانکهاي داخلي خصوصي -  در ارتباطات بانکداري اقدام مي‌نماييم. سيستم کاربردي ما از داده هاي حاصله از هندوستان استفاده مي نمايد که جزء يکي از ملتهاي در حال توسعه مهم بشمار مي آيد. نتايج تجربي، سازگار با کليه فرضيه هاي ما با توجه به بانکهاي خارجي مي باشند. در ابتدا، اين بانکها متمايل به برقراري ارتباطات با شرکتهايي که داراي شفافيت نسبي مي باشند هستند. دوماً، شرکتهايي که داراي ارتباطاتي با بانک هاي خارجي هستند به احتمال قوي خواستار ورود به عرصه برقراري ارتباطات بانکداري متعددي مي‌باشند و چنين ارتباطاتي را در حد زيادي اعمال خواهند داشت . در نهايت، مبحث بانکداري شرکت‌ها با بانکهاي خارجي، در مقايسه با بانکهاي ديگر، از احتمال بيشتري جهت برقراري ارتباطات متنوع و مختلف در زمينه انواع مالکيت بانکي برخودار مي‌باشند. اين اطلاعات همچنين سازگار با فرضيه هايي‌ است که آن دسته از شرکت هايي كه داراي ارتباطاتي با بانک هاي دولتي مي‌باشند، بصورت نسبي از احتمال برقراري ارتباطات بانکداري متعدد برخودار نبوده و متمايل به برقراري تعامل با تعدادي از بانکهاي کوچکتر هستند و غالباً از تنوع كمتري در زمينه انواع مالکيت برخوردار مي‌باشند.


 کلمات کليدي: بانکها ، خط مشي هاي دولتي، بين المللي

 

1- مقدمه

تعدادي از خط مشي هاي مهم و مسائل تحقيقاتي در زمينه ارتباطات بانکها با شرکتهاي غير مالي وجود دارند. اين تئوري در بردارنده اين نکته است که چنين ارتباطاتي ممکن است نقش مهمي را در حل مشکلات اطلاعاتي بازي نموده و سبب تسکين نقص هاي بازار مالي بصورتي عام تر شوند و همچنين آناليز تجربي مزيت هاي مهمي را در نتيجه ارتباطات بانکداري قدرتمند به تصوير كشيده است. اغلب تمرکز تحقيقاتي بر روي طبيعت ارتباطات اعمال شده بوسيله انواع مختلف بانکها و در زمينه منطق ارتباطات بانکداري متعدد مي باشد. با اين حال، تا آنجائيکه از آن اطلاع داريم، مطالعات کنوني در مورد ارتباطات بانکداري، بطور مستقيم نقش مهم بالقوه  نوع مالکيت – انواع خارجي، دولتي و بانکهاي داخلي خصوصي - را بطور مستقيم مورد خطاب قرار نمي دهند.


مقالات مرتبط

تبلیغات

 • میدان انقلاب تهران
  تعداد بازدید : 5599
 • موسسه انتشارات صانعی
  تعداد بازدید : 4851
 • کتابخانه تخصصی زبان انگلیسی
  تعداد بازدید : 5191
 • گروه تجارت الکترونیک پارسا
  تعداد بازدید : 3465

تبلیغات کاربران